EUROOIL Planá u Mariánských Lázní

19. 9. 2015 / PROJEKTY

I NA PRVNÍ POHLED HEZKÁ A MODERNĚ VYBAVENÁ ČERPACÍ STANICE SAMA O SOBĚ JEŠTĚ NENÍ ZÁRUKOU OBCHODNÍHO ÚSPĚCHU. ZÁLEŽÍ PŘEDEVŠÍM NA AKTIVITĚ, PROFESIONALITĚ A VSTŘÍCNOSTI VEDOUCÍHO A OBSLUHY.

DOBRÁ LOKALITA, KOMPLEXNÍ NABÍDKA

V západočeském městečku Planá u Mariánských lázní na místě, kde dříve stávala pumpa bývalé státní Benziny, dnes stojí moderní čerpací stanice EuroOil náležící do sítě společnosti ČEPRO. Historická lokace na výjezdu z města u hlavní silnice spojující dálnici D5 s Chebem v průběhu několika desetiletí z hlediska komerční atraktivity nic neztratila, ale naopak získala. Díky rozsáhlé okolní výstavbě se stala součástí areálu supermarketu s řadou dalších obchodů, kam za nákupy míří obyvatelé z širokého okolí. Čerpací stanice nabízí kvalitní pohonné hmoty včetně prémiových řady Optimal za velmi vstřícné ceny. Navíc je k dispozici plnění LPG i celý sortiment propanbutanu v tlakových lahvích. Výdejní místo pro LPG je na hlavní výdejní ploše pod rozměrným přestřešením, které v tomto drsném kraji nabízí všem tankujícím zákazníkům dostatečný komfort i za nepřízně počasí.

Čerpací stanice prošla rekonstrukcí v rámci akce Facelift 12-13, která přinesla zákazníkům nejen zásadní zvýšení komfortu, ale zejména rozšíření nabídky zboží i služeb. Prodejna prošla komplexní modernizací, nabídka se rozšířila o služby gastro s moderním espreso-kávovarem, pekárnou, kontaktním grilem a mikrovlnnou troubou.

Podle nájemce čerpací stanice Marie Herinkové je stále co zlepšovat, a tak zde nedávno přibyl například přebalovací pult, kterého si cení rodiče cestující s dětmi do nedalekého sanatoria, a v plánu je i zvýšení v současnosti nedostačující kapacity prostoru vnitřního posezení, které nebylo realizováno dle původní studie. Podle Herinkové se investice do útulnějšího a většího posezení zcela určitě vyplatí.

POZITIVNÍ ATMOSFÉRA A PROFESIONALITA PERSONÁLU

I na první pohled hezká čerpací stanice, moderní technické vybavení a nový interiér – to vše samo o sobě ještě není zárukou obchodního úspěchu. Záleží především na lidech, a na této čerpací stanici to platí dvojnásob. Hned po vstupu se každého zákazníka ujme pozitivně naladěná, vstřícná a profesionální obsluha.

Audit zjistil rezervy v uspořádání nabídky zboží zejména na středových regálových gondolách, problém s odstraněním pevně ulpělých nánosů nečistot (vosků) z bočních stěn mycí haly, ve které ještě opadává omítka ze stropu. Zjištěné nedostatky, které navíc lze poměrně jednoduše odstranit, spolehlivě eliminuje domácky teplá atmosféra nového prostředí shopu, kde se zákazníci rádi zastaví třeba i jen na kus řeči, ale častěji si vychutnají voňavou kávu s čerstvě upečeným zákuskem.

NAPIŠTE NÁM

Opište prosím následující bezpečnostní kód do pole pod kódem:

Další vzdělávání personálu a manažerů obchodů typu convenience, reg. č. CZ.1.07/3.2.11/03.0071

© 2014 - 2024 CONVENIENCE - Všechna práva vyhrazena.  |  Redakční systém i-servis.cz