PR Radotín - KOMPLEXNÍ MODERNIZACE PRODEJNY

15. 12. 2015 / PROJEKTY / Autor: Tomáš Mikšovský

Komplexní modernizace čerpací stanice PR v Praze Radotíně se úspěšně rozbíhá. V rámci programu Convenience Projekt byla po provedení analýzy současných prodejů a marketingového potenciálu lokality zpracována komplexní projektová studie studie generální rekonstrukce zastaralého interiéru prodejny, do které se neinvestovalo více než 20 let. Provozovatel čerpací stanice odstartoval jeho realizaci, která by měla během dvou měsíců proměnit interier shopu čerpací stanice k nepoznání.

ZÁSADNÍ PROMĚNA

Nultou etapou modernizace byla výměna dosluhujícího osvětlení za LED panely, která proběhla koncem minulého roku.

Prodejna následně projde zásadní proměnou. Veškeré činnosti budou probíhat za provozu čerpací stanice. V první fázi bude instalován zabudovaný walk-in chladicí box, který byl vyvinut ve spolupráci s partnerem CONVENIENCE – společností GEMA.

Do boxu bude přemístěn veškerý chlazený sortiment a poté se odstraní stávající solitérní chladicí skříně. Tím se uvolní zásadním způsobem prostor prodejny, pro instalace přívodů elektro, vody, odpadů a odtah ventilace z digestoře, nakonec budou opraveny stávající stěny, zbudovány sádrokartonové vestavby a provedeny finální povrchy - výmalba a tapetování, v pracovních prostorech gastra keramický obklad. Poslední etapou bude montáž prodejního nábytku a instalací vybavení.

PŘÍJEMNÉ PROSTŘEDÍ A KOMFORT

Na místo starých a zcela nevhodných regálů bude prodejní prostor osazen moderní sestavou regálů. Revoluční modernizace se týká především občerstvení, které se v současnosti poskytuje od devadesátých let ve formě nápojového automatu, veřejné mikrovlnné trouby a nabídky balených sendvičů, baget a croisantů s možností konzumace u nevzhledných barových stolků. Řešení nabídne zákazníkům gastronomii v neporovnatelně vyšší úrovni – bistro bude integrováno do kompaktní prodejní pokladní zóny, jež umožní rozšířit současnou nabídku o žádané artikly moderního fastfoodu včetně samoobslužného kávového servisu. Dostatečně dimenzovaný prostor posezení poskytne zákazníkům příjemné a klidné prostředí pro odpočinek a konzumaci.

REALIZACE POD KONTROLOU

Projekt je komplexní a obsahuje kromě sestavení investičního rozpočtu a harmonogramu realizace také autorský dozor a průběžný servis v podobě technické koordinace dodavatelů a operativního poradenství.

NAPIŠTE NÁM

Opište prosím následující bezpečnostní kód do pole pod kódem:

Další vzdělávání personálu a manažerů obchodů typu convenience, reg. č. CZ.1.07/3.2.11/03.0071

© 2014 - 2024 CONVENIENCE - Všechna práva vyhrazena.  |  Redakční systém i-servis.cz